START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Na lądzie, w wodzie i w powietrzu
  25 października 2003 - skwiot [46]
  W iście angielskiej pogodzie odbył się pojedynek pomiędzy OKS Janowo a MKS Władysławowo. Do przerwy 1:0 wygrywali gospodarze, ale do końca meczu MKS zdołał strzelić jeszcze dwie bramki i w taki właśnie sposób zabrał do domu trzy punkty.
  Strzał z rzutu karnego w 7 minucie nie wykorzystał Siudziński z drużyny gospodarzy. Nie zmieniło to jednak faktu, że to właśnie OKS zdobył gola w pierwszej części meczu. W 26 minucie z główki uczynił to Pietkiewicz.
  MKS chwilami miał problemy z wykonaniem najprostszych uderzeń. Piłkę którą zawodnicy kierowali ku bramce przeciwnika często wpadał na aut, bądź unosiła się bardzo nisko i szybko lądowała na murawie.
  Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy Władysławowo wyrównało, a w 67 objęło prowadzenie na 1:2. Do samego końca gra toczyła się o każdą piłkę, i obie drużyny miały podobne sytuacje do strzelenia kolejnego gola.
  Nikt nie planował gry w takiej pogodzie. Gdy mecz się rozpoczął jedynie kropiło, ale już po upływie kwadransu piłkarze grali w okropnym błocie. Woda w niektórych miejscach sięgała aż po kostki. Kibice również nie mieli siły a także ochoty na oglądanie pojedynku które przez 90% czasu odbywał się w ulewie. Zaledwie połowy sympatyków piłki nożnej dotrwała do końcowego gwizdka.


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

  Waldez (26 października 2003 16:58:16)
  TY masz grubo pod sufitem nawalone Mks Władek-nie dość że idiotyczny nick to jeszcze słyszałem, że podkochujesz się w braciach Kowalewskich! ! ! Pedał jesteś i tyle! Lepszy o wiele jest Start Mrzezino i się obudź w końcu!
  skwiot (26 października 2003 10:19:40)
  Pomyłka! W 7 minucie karnego dla Janowa strzelał nie Siudziński a Rybicki. Przepraszam za pomyłkę.
  mks władek (25 października 2003 22:33:45)
  mks najlepszy jest
  tabacznik (25 października 2003 21:43:02)
  Brawo wielka wieś!Kiedy derby z Gnieżdzewem??Tam gra moj ulubieniec najlepszy obrońca ligi gminnej Andrzej K.Zwany pod pseudo biały kieł,,,
   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.34

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel