START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

  Wydarzenia
   
  Turniej halowej piłki nożnej Kaszub Cup rocznika 1995/96 w Luzinie
  28 lutego 2012 12:35 - Piotr Łukaszewski [101]
  W sobotę 25 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej w Luzinie odbył się już ostatni w tej przerwie rozgrywkowej Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Kaszub Cup.. Tym razem w imprezie organizowanej przez Kaszubskie Towarzystwo Sportowo-Kulturalne, LZS i GOSRiT Luzino rywalizowało 16 drużyn rocznika 1995/96.

  Najlepszym zespołem zawodów okazała się drużyna Salos Słupsk, która w wielkim finale pokonała Pogoń Lębork 2:0 i w nagrodę otrzymała okazały puchar ufundowany przez Wójta Gminy Luzino - Jarosława Wejera. W małym finale, w spotkaniu o III miejsce Stolem Gniewino pokonał GOSRiT 95 Luzino 1:0. Dużą niespodzianką turnieju była postawa zespołu GKS Linia, który przegrał po serii rzutów karnych z Redą i ostatecznie zajął bardzo dobre VI miejsce.

  Najlepszym zawodnikiem turnieju organizatorzy wybrali Wojciecha Wójcika z Salos Słupsk, królem strzelców został Paweł Dampc z Redy, a najlepszym bramkarzem Maciej Ptaszek z Pogoni Lębork.

  Klasyfikacja końcowa Kaszub Cup 95/96
  1. Salos Słupsk
  2. Pogoń Lębork
  3. Stolem Gniewino
  4. GOSRiT 95 Luzino
  5. Reda
  6. GKS Linia
  7. Sokół Bożepole Wielkie
  8. MKS Władysławowo
  9. Sztorm Mosty
  10. Choczewo II
  11. GOSRiT 96 Luzino
  12. Choczewo
  13. Bałtyk Gdynia
  14. Pogoń II 96 Lębork
  15. Pogoń 96 Lębork
  16. Stolem Gniewino

  Za nami już ostatni w tym sezonie zimowym turniej Kaszub Cup - powiedział Piotr Klecha dyrektor GOSRiT Luzino - Uczestniczyło w nim ponad 1800 zawodników i zawodniczek ze 153 drużyn. Do Luzina udało się nam zaprosić wiele zespołów spoza naszego województwa. Sprawna organizacja tych imprez jest zasługą wielu osób z pracownikami Gminnego Ośrodka Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie na czele. Oddzielne podziękowania należą się Tomaszowi Myszewskiemu, Adamowi Olejniczakowi, Tomaszowi Jorynowi, Karolowi Złonkiewiczowi oraz młodym wolontariuszkom, zawodniczkom GOSRiT Luzino. Podziękowania należą się również darczyńcom i sponsorom turnieju. Dziękuję również patronom honorowym, dzięki którym o naszej imprezie było głośno w całym kraju: Ryszardowi Stachurskiemu Wiceministrowi Sportu i Turystyki, Kazimierzowi Plocke - Wiceministrowi Rolnictwa, Kazimierzowi Kleina - Senatorowi RP, Mieczysławowi Strukowi - Marszałkowi Województwa Pomorskiego.  info: Piotr Klecha


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2020
  0.31

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel