START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Finał rozgrywek halowej ligi piłki nożnej w Stężycy
  27 lutego 2012 10:40 - Piotr Łukaszewski [60]
  fot: Katarzyna Mejer
  W tym roku odbyła się już druga edycja halowej ligi piłki nożnej w Stężycy, która cieszyła się dużym zainteresowaniem.. Do zawodów zgłosiło się 13 drużyn - zarówno takich, które występowały już w ubiegłym roku, jak i nowi gracze.

  W tym roku, po trzymiesięcznych sobotnich zmaganiach, I miejsce wywalczyli piłkarze z zespołu Nasz Dach/Zielke Stężyca, którzy do końca zostali niepokonani, i otrzymali puchar Wójta Gminy Stężyca - Tomasza Brzoskowskiego. Na II miejscu uplasowała się drużyna Usługi Ogrodnicze Eden Borowiec, a III miejsce przypadło Hirsz/Wedam Stężyca.

  Nie zabrakło też wyróżnień dla indywidualnych. Statuetka dla najlepszego bramkarza powędrowała w ręce Macieja Płotki z drużyny Usługi Ogrodnicze Eden Borowiec. Najlepszym strzelcem został Michał Woźniak z zespołu Żwir-Best Stężyca Huta.

  Wysoki poziom gry każdej z drużyn nie pozwalał na brak emocji podczas rozgrywanych meczów, przez co dostarczył niejednym wielu niespodzianek. Miejmy nadzieję, że kolejne edycje będą równie zacięte jak i cieszące się niemałym powodzeniem.  info: Katarzyna Mejer


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2020
  0.31

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel