START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Słaba forma sparingowa Pogoni Lębork
  24 lutego 2012 10:32 - Piotr Łukaszewski [42]
  Srogą lekcję udzielili ekipie Pogoni gracze 3-ligowego Gryfa Słupsk. W meczu towarzyskim w Słupsku Gryfici wysoko pokonali Pogoń. - Słupszczanie pokazali nam wszystkie nasze błędy i niedostatki, a zespół poddał się w drugiej połowie - mówił po meczu trener Pogoni Roman Rubaj. - W ostatnich tygodniach brakowało nam treningów na dużym boisku i kontaktu z piłką czego bardzo żałuję. Trenowanie na małym boisku i bieganie wokół stadionu to za mało na tym etapie przygotowań. Liczę, że kolejne tygodnie przyniosą poprawę w tym temacie.

  Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 7:0 (3:0)


  Przegraną zakończył się także niedzielny sparing z A-klasowymi rezerwami Bałtyku Gdynia. Mecz odbył się na sztucznej nawierzchni Narodowego Stadionu Rugby w Gdyni. W porównaniu z meczem w Słupsku, który Pogoniści zagrali dzień wcześniej pojawiły się zmiany w składzie. W bramce stanął Czekirda, a na obronie wystąpił Szutenberg i Kołucki. Młoda ekipa Bałtyku postawiła lęborczanom twarde warunki i wygrała mecz trzybramkową przewagą.
  - U mojej drużyny widoczny wyraźny brak treningów z piłką na dużym boisku. W Lęborku trenujemy tylko bieganie na stadionie plus gierki na małym Orliku i to nie zawsze odśnieżonym. Nad założeniami taktycznymi będziemy dopiero pracować, myślę że za miesiąc będziemy w tym elemencie wyglądać lepiej. - powiedział po meczu lęborski szkoleniowiec Roman Rubaj.

  Bałtyk II Gdynia - Pogoń Lębork 3:0  info: Janusz Pomorski/pogon.lebork.pl


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2020
  0.41

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel