START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

  Wydarzenia
   
  Drugi turniej eliminacyjny do Kibol Cup 2012 w Redzie
  20 lutego 2012 15:10 - Piotr Łukaszewski [120]
  Dnia 18 lutego na hali ZS nr 1 w Redzie odbył się drugi turniej eliminacyjny do Kibol Cup 2012.. Do zawodów zgłosiło się 16 drużyn, m.in. z Gdyni, Rumi, i Wejherowa, które podzielone zostały na cztery grupy.

  Poziom zawodów był bardzo wysoki, a mecze zacięte. Po rozgrywkach grupowych wykrystalizowali się pierwsi faworyci. Celtic, Wodomex, KKS Pogórze, JR Pogórze to ekipy, które w rozgrywkach grupowych pokazywały naprawdę ładny futbol. Do ćwierćfinałów awansowali również młodzi i waleczni zawodnicy UKS Jedynka Reda 1995, Błyskawica Reda Rekowo, Rydlex.pl oraz MOKSiR.

  Niespodziewanie dobrze w fazie pucharowej zaprezentowała się drużyna Radka Klatta - MOKSiR. Po ciężkim boju wyeliminowali mocną drużynę UKS Jedynki Reda 1995 po rzutach karnych. W innych spotkaniach obyło się bez niespodzianek. Awans do półfinałów uzyskali Wodomex, Celtic, KKS Pogórze.

  W pierwszym meczu półfinałowym Wodomex podejmował redzki MOKSiR. Zawodnicy Wodomexu głównie reprezentujący drużyny juniorskie Arki Gdynia prowadzili grę przez całe spotkanie. Akcje były klarowne ale na posterunku zawsze był Artur Zarecki. Jedna akcja MOKSiR-u i strzał z rzutu wolnego dał im prowadzenie, którego zawodnicy nie oddali już do końca spotkania. W drugim półfinale po zaciętym meczu Celtic uległ po rzutach karnych KKS Pogórze.

  W spotkaniu o III miejsce Wodomex z kapitanem Łukaszem Kwaśnikiem pokonał starszych kolegów z Celticu 2:0. W finale, również po emocjach, MOKSiR pokonał KKS Pogórze 1:0. Bramkę na wagę wygranej strzelił Dawid Ruchniewicz.

  Najlepszym zawodnikiem został Marek Kwaśnik z KKS Pogórze, natomiast najlepszym bramkarzem - Artur Zarecki z MOKSiR Reda. Zwycięzcy uzyskali awans do powiatowego turnieju Kibol Cup 2012.  info: Jerzy Conradi


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

  uks[niezalogowany-46.151.136.9] (20 lutego 2012 21:39:01)
  Mosir więcej szczęścia niż umiejętności :) słaba grupa , 3 bramki strzelone przez cały turniej i wygrany turniej :) szczęściarze po prostu :) hehe ciekawi jesteśmy jak Wam pójdzie w KIBOLU :) HMM powodzenia chłopaki
   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2020
  0.32

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel